Melinda dhe Rina publikojnë “Tornado”

0
288

Ndonëse e shtyn për një ditë publikimin, duket se ja paska vlejtur pritja.

Melinda Ademi dhe Rina Balaj kanë bashkuar forcat për të sjellur një super hit, shkruan 04 Online.

“Tornado” titullohet kënga, teksa i kanë punuar edhe një super videoklip./04 Online

Leave a Reply