“Mëkatare” publikohet nga Flamuri dhe Iliri

0
124

Dy këngëtarët e estradës shqiptare, Flamuri dhe Iliri kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Mëkatare” titullohet projekti muzikor, i cili është pritur mirë nga ndjekësit e tyre, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply