Me kë po vjen në bashkëpunim Leonora Jakupi?

0
42

Këngëtarja e njohur pas një kohe të gjatë iu është rikthyer skenës muzikore, e cila tashmë e dy vite ka pauzuar në këtë drejtim.

Lajmin e madh ajo e ka bërë të ditur me anë të një fotografie në InstaStory. Ku është bashkë me këngëtarin dhe kantautorin e njohur shqiptar, Irkenc Hyka.

Megjithatë, e vërteta mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim nga vetë këngëtarja. /Kosovarja/

Leave a Reply