Me Fifin në sfond, Rama publikon pamjet mahnitëse nga Valbona: Diellin e kom hup, me to edhe veten (VIDEO)

0
177

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka postuar një video nga Valbona.

“Valbona magjike” shkruan ai, teksa shihen pamje nga dëbora që ka zbardhur Valbonën dhe që i jep një pamje magjepsëse.

Po veç Valbonës së “bardhë”, duket se kryeministri është fiksuar edhe më këngën e re të Fifit me titullin “Diell”, pasi pamjet e Valbonës i shoqëron pikërisht me këtë këngë, që vetëm pak pas publikimit u bë hit.

Leave a Reply