Me burrin që ka ngritur këmbën përpjetë, deputetja seksi ‘thyen’ protokollin! Tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

0
34

Deputetja, Dude Balje ka menduar që në këto ditë pushimesh të ‘braktisë’ statusin serioz, dhe të postojë një foto ‘pikante’.

Dude Balje është një nga deputetet më seksi në Parlamentin e Kosovës. Ajo bie në sy për stilin e saj dhe për pamjen tërheqëse që e karakterizon. Brune dhe me linja të lakmuara, Dude Balje rrëmben gjithmonë vëmendjen.

Por, kësaj radhe vëmendjen e ka rrëmbyerr bashkëshorti i saj që ka vendosur këmbën në shpatullën e deputetes, ndërsa është i shtrirë në shezlong. Deputjetja seksi e ka lënë pas statusin serioz, dhe ka vendosur ta postojë në rrjete sociale këtë moment.  

Deputetja e Kosovës, Dude Balje dhe bashkëshorti i saj.

Leave a Reply