“Mbretëresha” e Instagramit shkëlqen me bikini! (FOTO)

0
49

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Instagram.

24-vjeçarja nga New Yorku ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin .Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft “të nxehta” Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale.

Leave a Reply