Mb.ytet një tjetër person në plazhin e Durrësit

0
41

Një tjetër person ka hu.mbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mb.ytur në plazhin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në zonën e Plepave.

Pak minuta më parë është nxjerrë nga uji tr.upi i pa.jetë i 60-vjeçarit.

Identiteti i të ndj.erit nuk bëhet me dije ndërkohë që tru.pi po transportohet drejt mo.rg.ut, transmeton Shekulli. Vlen për t’u theksuar që kjo është vik.tima e dytë brenda 24 orësh në Durrës.

Sot në mëngjes u nxor i pajetë nga ky plazh 31-vjeçari Doland Molla, i zhdukur mesditën e djeshme.

Ndërkohë një 18-vjeçar është zhdukur dje në plazhin “Rana e Hedhun” në Shëngjin dhe dyshohet të jetë mbytur.

Leave a Reply