Manchester United e do në ekip Ruizin

0
165

Manchester United e do seriozisht në ekip Fabian Ruizin, i cili është duke u kërkuar edhe nga Barcelona dhe Real Madridi.

Sipas La Repubblica, Manchester United është në një pozicion shumë të mirë për ta transferuar mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz.

Djajtë e Kuq janë në kërkim të një zëvendësuesi të Paul Pogbas – i cili do të jetë lojtar i lirë dhe ka disa oferta, Real Madrid, PSG ose Juventus.

Leave a Reply