“Malli” publikohet nga Azeti dhe Dardani

0
110

Azeti dhe Dardani kanë bashkuar forcat për të sjellur projektin e ri muzikor.

“Malli” mbanë emrin kënga e dy këngëtarëve, shkruan 04 Online.

Këngës ju ka punuar edhe videoklipi, teksa ndjekësit e tyre e kanë pritur mirë këtë projekt muzikor./04 Online

Leave a Reply