Majlinda Zeka në bikini, duket perfekte (FOTO)

0
48

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Lidhja e saj me reperin e njohur  Majk, e bëri atë të famshne. Ndërsa tani është tejet e ndjekur në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Këto dite ajo po  kalon pushimet në Turqi, teksa duket joshëse në bikini. Ajo vë në pah linjat trupore dhe duket mjaftë atraktive.

Leave a Reply