Luana Vjollca publikon bashkëpunimin me Mc Kreshën

0
774

Sot, është lansuar edhe një bashkëpunim i ri muzikor.

Fjala është për dyshen Mc Kresha dhe Luana Vjollca të cilët sot kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net

Kënga titullohet “Nuk o ka ma qet” dhe është kompletuar edhe në aspektin vizual.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Aida Baraku dhe Mc Kresha ndërsa për muzikën Armend Rexhepagiq.

Dyshja janë mjaft aktive me publikimin e projekteve të tjera dhe po shijojnë sukseset e projekteve muzikore. 

Leave a Reply