Loki publikon këngën e re, “Manekene”

0
1856

Tashmë jemi në stinën e verës, dhe thënë ndryshe edhe në sezonën e hiteve.

Siç duket Loki ka goditur në shenjë sa i përket projektit muzikor, shkruan 04 Online.

Mbase mund të jetë vetëm një projekt muzikor, e asesi për të thënë një dedikim. Deri më tani këtë se ka bërë asnjëherë, së paku bazuar në intervistat e tij publike.

Këngës ju ka punuar edhe një videoklip i bukur, e që besohet se ajo do të jetë një hit i vërtetë i kësaj vere të nxehtë, dhe jo vetëm./04 Online

Leave a Reply