Limaj për Osmanin e Konjufcën: Për gjynah, këta veç për fjalime janë të mirë

0
85

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj i ka quajtur “gjynah” presidenten Vjosa Osmani dhe kryeparlamentarin Glauk Konjufca.

Limaj tha se Osmani po bën vetëm “shëtitje” dhe po “shet mend”.

“Këta për fjalime janë të mirë, jo për diçka tjetër”, tha Limaj.

Ai foli edhe për Konjufcën.

“Për gjynah… Tha ‘e kam lexu draftin sipërfaqësisht, ama brenda Kushtetutës’. Ky jurist nuk është..”, tha Limaj në T7.

Leave a Reply