Ledri publikon këngën e re, ia dedikon Sara Hoxhës

0
184

Këngëtari i njohur kosovar Ledri Vula ka publikuar projektin më të ri me titull “Gjendja”.

Kënga i dedikohet lidhjes së tij me Sara Hoxhën.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur vetë këngëtari.

Klipi është realizuar nga SupercutStudio.

Leave a Reply