Ledina Çelo ekspozon në shtrat më shumë se që duhet

0
148

Këngëtarja Ledina Çelo si çdo herë tjetër edhe tani ka tërhequr shumë vëmendjen me pozën që ka realizuar.

E veshur me një fustan të shkurtër, e shtrirë në shtrat, këngëtarja nga Shqipëria është shfaqur provokuese në këtë paraqitje, duke nxjerrë në pah gjoksin.

Me këtë paraqitje këngëtarja tregon se vitet janë thjeshtë numra për të.

Ledina Çelo ka vite që është martuar dhe ka dy fëmijë, ndërsa ka disa vite që jeton në Gjermani./GazetaBlic/

Leave a Reply