Lansohet bashkëpunimi i ri nga Gili (VIDEO)

0
178

Gili ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Daim Lalën.

“Leku” titullohet kënga, për muzikën dhe tekstin e të cilës është përkujdesur Ilir Berani.

Kënga e cila është e shoqëruar me videoklip, sapo është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Leave a Reply