“Lali” i Fifit për pak ditë merr mbi 4 milion klikime

0
135

“Lali” i Fitit dhe Young Zherkës për pak ditë ka kapur 4 milion shikime.

Kënga është publikuar para dymbëdhjetë ditëve, teksa ajo është pritur mirë nga ndjekësit e dy këngëtarëve, shkruan 04 Online.

Një këngë tipike verore, të cilës i është punuar një videoklip simpatik./04 Online

Leave a Reply