Zhduket një person në Prizren, policia po e heton rastin

0
48
Foto: Ilustrim

Një person është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar nga vëllai.

Ndërkohë policia ka njoftuar se është duke e hetuar rastin.

“Ankuesi ka raportuar se, vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply