Zafir Berisha – Mytaher Haskukës: Çdo gjë paguhet në këtë botë, asgjë nuk mbetet për botën tjetër!

0
268

Pas prishjes së koalicionit mes LVV-së e LDK-së, ka reaguar edhe Kryetari i Nismës Socialdemokrate në Prizren, Zafir Berisha, i cili deri para pak muajve ishte pjesë e këtij koalicioni.

Berisha në reagimin e tij, Haskukën e ka cilësuar si të paaftë dhe të papërgjegjshëm për pozicionin publik që e ka.

Reagimi i plotë i Zafir Berishës:

Një fjalë popullore thotë; çdo gjë paguhet në këtë botë, asgjë nuk mbetet për botën tjetër!
z.Haskuka tashmë si paaftë dhe i papërgjegjshëm për pozicionin publik që e ka, është bërë fatëkeqsia e qytetit të Prizrenit por edhe e familjes dhe vetëvetes.
Ai, si përfaqsues i sektit politik i kamufluar si partia LVV dhe i rrethuar nga komisar politik me të kaluar dhe mision të dyshimt, e kanë futur në kaos funksionin e institucioneve komunale, pasojat e të cilave po i vuan qytetari Prizrenit.
Zafa

Leave a Reply