Veselaj – Gutaj: Askush s’mund ta zhvillojë vendin më mirë dhe më sigurt se Partia Demokratike e Kosovës

0
44

Kandidatja për deputete të Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Luljeta Veselaj – Gutaj ka vazhduar aktivitetet elektorale duke takuar gjithandej mbështetësit e shumtë të saj.

Veselaj – Gutaj është shprehur e bindur se askush nuk mund ta zhvilloj vendin më mirë dhe më sigurt se PDK-ja. Andaj, ajo ka ftuar qytetarët e Prizrenit dhe të Kosovës për t’iu bashkuar PDK-së për siç ka thënë ajo, për ta bërë vendin çfarë duhet të jetë dhe çfarë e duam.

“Ejani ta bëjmë Kosovën çfarë duhet të jetë dhe çfarë e duam. Askush s’mund ta zhvillojë vendin më mirë dhe më sigurt se Partia Demokratike e Kosovës.
Voto PDK134✔️ #Rimëkëmbje
Voto #EnverHoxhaj 1✔️
Voto #LuljetaVeselajGutaj 24✔️”, ka thënë Veselaj – Gutaj./04 Online

May be an image of Luljeta Veselaj-Gutaj dhe tekst

Leave a Reply