Vërshohet nga shalqinjtë Rruga e Kombit

0
104

Një incident trafiku ka bërë që një pjesë e Rrugës së Kombit të duket në mënyrë të pazakontë.

Kjo pasi rimorkio që ishte e mbushur me shalqinj është rrotulluar dhe të gjitha frytet janë shpërndarë mbi asfalt, njofton Klan Kosova.

Sipas portalit Jepi Zë, shalqiri po vinte nga Shqipëria.

Leave a Reply