Vdes edhe i plagosuri i dytë – në masakrën në Lagjen e Spitalit

0
74

dhe personi i dytë i plagosur sot në Lagjen e Spitalit, ka vdekur.

Këtë e ka konfirmuar për gazetën “Koha Ditore”, zyra për informim e QKUK-së.

“Po ka vdekur personi i dyte, i cili përkundër përpjekjeve të mjekeve, për shkak të gjendjes së rendë nuk ka arritur të mbijetojë”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Leave a Reply