Vdekje e dyshimtë në Prizren, gjendet pa shenja jete një femër në banesën e saj

0
59

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në Prizren.

Policia e Kosovës ka thënë se është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare në banesën e saj.

Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, të cilët kanë njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse.

Po ashtu në vend të ngarjes kanë dalur edhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për Obduksion.

“Prizren, 26.07.2021 – NN. Është raportuar se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për Obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

Leave a Reply