Vazhdon të fuqizohet AAK-ja në Suharekë, disa të rinj aderojnë në këtë subjekt politik

0
47

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se degës së saj në Suharekë sot i janë bashkuar disa anëtarë të rinj.

Lajmin për aderimin e ka dhënë zyrtari i AAK-së në këtë komunë, Blerim Kuçi i cili ka thënë se në AAK-në në Suharekë aderuan të rinjtë më energjikë të vendit tonë.
Mbase, Kuçi ka paralajmëruar edhe aderime të reja në ditët në vijim.

“Jemi bashkë edhe me shumë të tjerë
Duke respektuar masat ANTI-Covid, sot në ambientet e degës së AAK-së në Suharekë aderuan të rinjtë më energjikë të vendit tonë. Të tjerë po vijnë…
Me frymë të re dhe bashkë, ecin përpara!”, ka thënë Kuçi./04 Online

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme

Leave a Reply