Tre persona të lënduar në aksident trafiku në Sopijë

0
52
Foto: Ilustrim

Në aksident janë përfshirë dy vetura një e tipit Golf 2 dhe një Opel.

Raportohet se ka ndodhë aksident trafiku ne mes  dy veturave me targa vendore me ngasës meshkuj K/Shqiptarë.

Si pasoj e aksidentit përveç dëmeve materiale  lëndime trupore kanë pësuar dy ngasësit dhe një pasagjer, dy prej të cilëve pas marrjes së ndihmës së pare  në spitalin e Prizrenit lirohen në shtëpi kurse i treti është dërguar në QKUK për tretman të mëtejmë mjekësor.

Leave a Reply