Sulmohet për borxh një person në Prizren

0
118
Foto: Ilustrim

Një person është sulmuar për borxh në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

“Viktima ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi është sulmuar fizikisht nga disa persona të dyshuar”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply