Suharekë – Nëpërbisht: Ngasësi i veturës godet një grua

0
106

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh dërguar mediave bënë të ditur se të enjten është raportuar se i dyshuari mashkull nga fshati Nëpërbisht në Suharekë ka goditur një grua me makinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20, i dyshuari mashkull sipas policisë ishte duke drejtuar veturën nga pakujdesia ka goditur këmbësoren.

Viktima është dërguar ne Spitalin e Prizrenit dhe e njëjta pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar.

Leave a Reply