Suharekë, hajnat vjedhin në fshatin Gjinoc

0
84
Foto: Ilustrim

Një vjedhje është raportuar të martën në fshatin Gjinoc të Suharekës.

Sipas raportit 24 orësh të policisë të martën rreth orës 09:25 ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtua në brendi të objektit dhe kanë vjedh rreth 40 shtylla metalike. Në vendngjarje kanë dal njësitë përkatëse policore.

Leave a Reply