Shtyhet mësimi deri më 26 shtator

0
45
Foto: Arkiva

Shkollimi parauniversitar pezullohet deri më 26 shtator.

Lajmin për IndeksOnline e kanë konfirmuar dy kryetarë komunash që ishin të pranishëm në mbledhjen e mbajtur me ministrin Arben Vitia.

Ky vendim u mor në takimin në mes ministrit të Shëndetësisë dhe kryetarëve të komunave të Kosovës.

Leave a Reply