Shkelet një femër në Prizren

0
103
Foto: Ilustrim

Një femër është shkelur me veturw në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit të veturës.

“ Vozitësi me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësoren femër kosovare. Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply