Shkelet me veturë një femër në Dedaj të Hasit

0
23

Një femër është shkelur më veturë në fshatin Dedaj të Hasit.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore.

“I dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën ka goditur këmbësoren-viktimën femër kosovare. Si pasoj, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit te tretmanit mjekësor ne Spitalin e Prizrenit është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply