Selimi: E gjithë Kosova është e vendosur që Ramush Haradinaj të jetë president

0
45

Kandidati për deputet nga lista e Aleancës për Ardhërinë e Kosovës, Selim Selimi nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka bërë të ditur se e gjithë Kosova është e vendosur për Forcën e Kosovës dhe Rmush Haradinajn për President.

“Si në tërë Kosovën njësoj edhe në Prishtinë, qytetarët të vendosur për Forcën e Kosovës dhe Rmush Haradinajn për President”, ka shkruar ai.

Ky është postimi i tij i plotë pa ndërhyrje:

Si në tërë Kosovën njësoj edhe në Prishtinë, qytetarët të vendosur për Forcën e Kosovës dhe #RamushHaradinajPresident!
arsye për të votuar

AAK135
RamushHaradinaj1
SelimSelimi100./Indeksonline

Leave a Reply