Selim Selimi merr mbështetjen e plotë të rinisë për Forcën e Kosovës

0
34

Ministri në detyrë i Drejtësisë, njëherësh kandidati për deputet nga AAK-ja, Selim Selimi tha se fuqia e rinisë sonë ka qenë promotore e përpjekjeve për shtetndërtim dhe zhvillim, shkruan Indeksonline.

Ai po ashtu tha se rinia e Vushtrrisë është në mbështetje të plotë të Forcës së Kosovës.

Postimi i plotë:

Fuqia e rinisë sonë çdoherë ka qenë promotore e përpjekjeve për shtetndërtim dhe zhvillim. Rinia e Vushtrrisë në mbështetje të plotë të Forcës së Kosovës. Njëzëri dhe të palëkundur për Ramush Haradinaj President!

100 arsye për të votuar

#AAK135

#FlorianaLekuSadiku49

#AmiraAjeti70

#ShyhreteVojvoda90

#DritonJakupi107

#SelimSelimi100

Leave a Reply