Rrëzohet teksa po punonte në një shtëpi në Prizren, nisin hetimet për rastin

0
39

Një person po trajtohet në QKUK pasi është rrëzuar në një shtëpi ku po punonte në Prizren dhe ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se gjendja e tij është stabile.

Inspektorët e punës kanë dalë në vendngjarje dhe rasti po hetohet.

Leave a Reply