Rita Ora dhe Dua Lipa e “humbin kontrollën”, publikohen disa fotografi që befasuan të gjithë

0
37

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora, ka kohë që nuk flasin me njëra-tjetrën.

Krahas kësaj, dyshja janë në qendër të vëmendjes pothuajse për çdo lëvizje, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në rrjet janë duke qarkullar disa fotografi ku Rita Ora dhe Dua Lipa shfaqen të dehura.

Më poshtë mund të shihni disa pamje të tilla.

Leave a Reply