Ramush Haradinaj reagon pasi Agim Çeku u ftua në Hagë

0
79

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas ftesës që mori nga Specialja, Agim Ceku, raporton Gazeta Express.

Haradinaj në Facebook ka thënë se Ceku është një nga kontribuesit e mëndhenj të luftës dhe ndërtimit të paqes.

Ish’kryeministri tha se ai do të kalojë edhe këtë sfidë, faqebardhë./Express/https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRamushHaradinajOfficial%2Fposts%2F2047406198717117&width=500

Leave a Reply