Prizren, dyshohet dhunimi i një femre nga dy meshkuj në një hotel

0
84

Një femër ka njoftuar Policinë e Kosovës se është dhunuar nga dy meshkuj të dyshuar në një hotel në Prizren.

Viktimës femër i’u është ofruar tretmani mjekësor, ku sipas mjekut e njëjta nuk kishte shenja të dhunimit.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se në një hotel është dhunuar nga dy të dyshuar meshkuj. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe sipas mjekut viktima nuk ka shenja te dhunimit. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, ka njoftuar Policia e Kosovës./04 Online

Leave a Reply