Prizren, arrestohen dy persona si të dyshuar për ushtrim të prostitucionit

0
45
Foto: Ilustrim

Një femër dhe një mashkull, të dyshuar për ushtrim të prostitucionit, janë arrestuar në Prizren.

“Me datën 03.07.2020 janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovar/e nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e cekur. Në konsultim me prokurorin, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply