Policia e Kosovës arreston 31 persona brenda 24 orëve

0
45
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar 31 persona në 24 orët e fundit që nuk e kanë respektuar ligjin.

Në 24 orët e fundit, PK ka shqiptuar 1460 gjopa kundër shoferëve të padisiplinuar dhe 56 gjoba për ata që e kanë shkelu ligjin “Covid 19.

44 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit, ku 19 kanë qenë me të lënduar dhe 35 me dëme materiale.

Leave a Reply