Përleshje me armë zjarri mes dy personave në Korishë të Prizrenit

0
261

Ka ndodhur një përleshje me armë zjarri në Korishë të Prizrenit.

Përleshja dyshohet të ketë ndodhur mes dy personave, të cilët janë bagjanakë mes vete, shkruan Indeksonline.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.Lojtës Videosh

Leave a Reply