Pas aksidentit me vetura, rrihen mes vete katër persona në Mushtisht të Suharekës

0
74
Foto: Ilustrim

Katër persona janë rrahur mes vete pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në fshatin Mushtisht të Suharekës.

Dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe janë trajtuar në Spitalin e Prizrenit.

“Katër të dyshuar meshkuj kosovarë pas një aksident trafiku janë përfshirë në rrahje . Si pasoj dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin rajonal Prizren”, njofton Policia e Kosovës, transmeton PrizrenPress.

Leave a Reply