Nusja kanos vjehrrën në Prizren

0
58

Një grua në Prizren ka raportuar në Polici se është kanosur nga një grua tjetër.

bredhi

Rasti ka ndodhur ndërmjet vjehrrës e të rejës dje në ora 18:10.
Pas intervistimit vjehrra dhe reja janë liruar, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply