Një person godet me veturë objektin e xhamisë në Mushtisht

0
23

Një person nga fshati Mushtisht i Suharekës ka njoftuar Policinë se një person i panjohur ka goditur me veturë objektin e xhamisë duke lënë veturën aty dhe duke ikur në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore./ PrizrenPress.com

Leave a Reply