Një burrë në Prizren bie nga pullazi i shtëpisë, bëhet për QKUK

0
75

Raportohet se viktima mashkull kosovar nga fshati Polishtë i Prizrenit, përderisa ishte duke punuar, është rrëzuar nga pullazi i shtëpisë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Leave a Reply