Ngacmohen seksualisht dy të mitura në Prizren

0
35

Dy mitura janë ngacmuar seksualisht në Prizren. Ato kanë qenë duke u kthyer nga shkolla.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 13:00 dhe ka shkuar në hetime.

“Dy ankuesit meshkuj kosovarë kanë raportuar se dy vajzat e tyre te moshës së mitur derisa kanë qene duke u kthyer nga shkolla, janë ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur. Rasti nën hetime.”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply