Në Prizren thyhen disa shtëpi, hajnat vjedhin para dhe stoli ari

0
69

Hajnat kanë arritur t’i thyejnë disa shtëpi në Prizren.


Policia njofton se në shtëpitë e thyera janë vjedhur para dhe stoli ari.

“Është raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në disa shtëpi, ku kanë arrit të kryejnë vjedhjen e disa stolive të arit dhe para të gatshme”, njofton PK.
Rasti është duke u hetuar./04 Online

Leave a Reply