Në Prizren sot shënohet 40 vjetori i demonstratave të vitit 1981

0
114

Komuna e Prizrenit në bashkëpunim me shoqatat e dala nga lufta dhe Shoqata e të Burgosurve Politik do të organizojë sot një Akademi për Pranverën Shqiptare të vitit 1981.

Kjo Akademi pritet të mbahet në ambientet e Shtëpisë së Kulturës “Xhemajli Berisha” duke filluar nga ora 13:00./04 Online

May be an image of text that says "Demonstratat e vitit Akademi per Pranverën Shqiptare t? vitit '81 81 Data: 27 mars Vendi: Shtepia e Kulturës "Xhemajli Berisha" Ora 13:00"

Leave a Reply