Mushkolaj: Humbja e besimit në institucionet e rendit dhe ligjit, rikthen Kanunin

0
48

Analisti i njohur, Imer Mushkolaj ka reaguar për rastin që ndodhi gjatë ditës së sotshme në lagjen ‘Mati 1’, Prishtinë, ku mbeti i vdekur një person e tre të plagosur.

Mushkolaj përmes një postimi në Facebook tha se humbja e besimit në institucionet e rendit dhe ligjit, rikthen Kanunin.

“Humbja e besimit në institucionet e rendit dhe ligjit, të kapura nga politika, rikthen Kanunin.”, ka shkruar ai.

Leave a Reply