Muhamet Shalaj merr mbështetje edhe në Nashec, Gorozhup, Planej e Kojush

0
50

Kandidati për deputet nga radhët e Nismës Socialdemokrate ka vazhduar takimet elektorale, me ç’rast ka takuar mbështetësit e shumtë të tij.

Shalaj përveç mbështetësve në Nashec, ai sot ka takuar edhe përkrahësit në Gorozhup, Planej e Kojush.

“Takim elektoral me banorët e fshatit Nashec ,Goruzhup ,Planej dhe Kojush , i falenderoj për pjesmarrjen dhe mbështetjen qe po i japin projektit të Nismës Socialdemokrate dhe kandidatëve të kësaj liste!”. ka thënë Shalaj./04 Online

May be an image of Muhamet Shalaj dhe tekst

Leave a Reply