Mëngjes i keq për prizrenasit, ua djegin biçikletat

0
83

Mëngjesi i sotëm i ka gjetur të shqetësuar banorët e “Banesës së Kabashit”, te Stacioni i Autobusëve në Prizren.

Biçikletat të cilat i kanë lënë në korridor janë djegur, shkruan Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes ka arritur ekipi i zjarrfikësve dhe njësiti i policisë së Kosovës.

Më poshtë pamjet.

Leave a Reply